KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16306004
nr 1630 6004
Hasse Lindroth
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 107/210, daterad -77, "södra ban", bildmått. 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm
Hasse Lindroth, född 1938 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 02:38:23)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 20:35:05
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hasse Lindroth
Läs mer om Hasse Lindroth